ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7843124
nr 784 3124
Empire, höjd: 45
Kondition: slitage/lagningar, ombronserad, senare glas
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:18:36
150 kr
350 kr
250 kr
350 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren